انتخاب ميز كنفرانس مناسب با حرفه شما

ميز كنفرانس

اتاق كنفرانس، فضاي مهم تصميم‌گيري‌هاي كاري شماست. شايد در شركت‌هاي فروشگاهي قلب شركت به حساب آيد. چرا كه حداكثر معاملات خود را در پشت ميز كنفرانس خود انجام مي‌‌دهيد و اين معاملات مي‌تواند سرنوشت برند شركت شما را بسازد. با اختصاص دادن يكي از اتاق‌هاي شركت خود به عنوان اتاق كنفرانس، اين فرصت را به برند خود مي‌دهيد كه جلسات مهم اداري را درون شركت برگزار كنيد و اين موضوع از لحاظ پررنگ شدن نام تجاري شما تاثير زيادي خواهد داشت.
همچنين در اتاق كنفرانس به كارمندان خود اين امكان را مي‌دهيد كه دور هم بنشينند و جلسات كاري خود را با بهترين نتيجه پيش ببرند. چرا كه با صحبت كردن خلاقيت تيم بيشتر از پيش مي‌شود؛ راه حل‌هاي جديد بيان مي‌شود و قدرت همفكري بين اعضاي تيم به طرز شگفت آوري رشد مي‌كند.
انتخاب يك صندلي و ميز كنفرانس مناسب با دكوراسيون شركت نيازمند آگاهي از روانشناسي رنگ‌هاست. كساني كه سال‌ها در اين حرفه تجربه كافي به دست آورده‌اند با تحليل‎‌هاي صحيح شما را در اين امر راهنمايي مي‌كنند.
اما فقط داشتن اين فضا و خريداري صندلي و ميز كنفرانس چاره كار نيست؛ شما بايد با توجه به نياز سازمان يك انتخاب مناسب داشته باشيد. انتخاب ميز و صندلي كنفرانس هم نيازمند توجه به چند نكته است. در اين مقاله سعي داريم شما را با چند نكته جهت خريد و انتخاب درست آشنا كنيم.

 

انتخاب سايز ميز كنفرانس

اولين قدم براي خريد وسايل يك محيط، ابتدا بايد متراژ آن را درنظر بگيريد. اندازه ميز نبايد با اندازه فضاي اتاق كنفرانس نزديك باشد. در واقع براي پشت ميز، فضاي قرارگيري صندلي‌ها هم به ياد داشته باشيد. همچنين براي رفت و آمد از پشت صندلي‌ها هم فكري بكنيد. با تمام اين نكات ميز با سايز مناسبي سفارش دهيد.
نكته ديگري كه بايد به آن توجه كنيد اين است به تعداد افرادي كه در جلسات شما حضور دارند توجه كنيد و با توجه به تعداد آن‌ها ميز و صندلي سفارش دهيد. مي‌توانيد صندلي‌هاي ظريف‌تر براي تعداد بيشتر سفارش دهيد تا مناسب اندازه فضا هم باشند. پس بايد بين اندازه متراژ اتاق، تعداد صندلي‌ها و سايز ميز يك تناسب خوب برقرار باشد.

راحتي صندلي و ميز كنفرانس در جلسات كاري

نامناسب بودن ارتفاع ميز، بي‌كيفيت بودن صندلي‌هاي آن از جمله مسائلي است كه مي‌تواند افراد داخل جلسه را خسته كند. آن‌ها را ياد ساعت مچي‌شان بيندازد كه چندين بار منتظر اتمام جلسه باشند. نتيجه اين موضوع، تمركز نداشتن روي موضوع قابل بحث و بي نتيجه ماندن نتيجه كنفرانس است. به اين موضوع فكر كنيد كه كارمندان قبل از جلسه ممكن است ساعت‌ها بر روي صندلي اداري خود نشسته باشند و حالا از صندلي‌هاي خسته كننده آن هم داخل جلسه و كنفرانس استقبال نمي‌كنند.
همانطور كه ارگونومي بودن مبلمان اداري مهم است، ارگونومي ميز و صندلي كنفرانس هم از اهميت فراواني برخوردار است. اگر تنها به اين اصل توجه نداشته باشيد در واقع براي تشكيل اتاق كنفرانس دچار زحمت و هزينه شده‌ايد. اگر انتخاب شما حساب شده باشد، در جلسات طولاني كاري نگران خستگي جسمي مخاطبان خود نيستيد. بد نيست در جلسات خود از مهمانان پذيرايي هم داشته باشيد. ميزهاي كنفرانسي هستند كه براي قرارگيري ظروف پذيرايي طراحي شده‌اند.
استفاده از صندلي‌هاي تنظيم شونده يك قدم مثبت ديگر براي طراحي اتاق كنفرانس شماست. اين صندلي ها با داشتن قابليت تنظيم شدن، اين امكان را به افراد شركت كننده در جلسه مي‌دهد كه بر اساس قد خود، ارتفاع صندلي را تنظيم كنند تا احساس بهتري در طول جلسه كنفرانس داشته باشند. پس لازم است روي اين موضوع هم‌فكري داشته باشيد.
براي بهترين انتخاب صندلي و ميز كنفرانس مناسب با حرفه و بودجه شما با كارشناسان شركت سامانه ساز فرابين مشورت كنيد.

نوشته شده توسط نوين | ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱:۵۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |